Sortiment

Newsletter
POSCA P284679000 Akrylový fix 0.9-1.3mm, Red 15

Akrylový popisovač POSCA s tenkým, kulatým hrotem.
Posca jsou úžasné akrylové fixy s plnými krycími barvami. Velmi dobře kryjí i tmavé plochy.
Hodí se k vnějšímu i vnitřnímu použití, jsou odolné proti vlivům počasí.
Přes papír nepropouští, neprosakují, dobře se vrství.
Můžete je aplikovat na jakýkoli povrch. Jsou naprosto univerzální!
Sklo, dřevo, kámen, textil, kůže, keramika glazovaná i přírodní, papír, fotky, karton, plast, pvc, latex, vinyl, kov, ...
Šířka stopy: 0,9-1,3 mm
Tenký, kulatý hrot
Po zaschnutí voděodolná
Vyrobeno v Japonsku
Skvělý design a výborný vnitřní systém dekorativního makeru umožňují velmi plynulý průtok barvy.

V závislosti na povrchu, je možné barvu zafixovat lakem na akryl, v případě keramiky a porcelánu zapečením v troubě - postupným zahříváním troby na 220°C a následným vypnutím. Textílie zažehlujte 3 minuty bez páry, nebo fénujte krouživým pohybem 3 minuty. 

Pomalované předměty nejsou následně vhodné pro kontakt s potravinami.

P284679000

POSCA MITSUBISCHI PENCIL

Dostupnost ve dnech: 3 - 7

55,66 Kč s DPH

Koupit

46,00 Kč bez DPH

SKLO:
Transparentní nebo průsvitné sklo je jedním z nejrozšířenějších vyráběných materiálů.Dekorace skla je po stovky let velmi ceněnou praxí mezi umělci všech oborů. Výlohy a muzejní expozice jsou stále více zdobeny a dovedeny k dokonalosti profesionálními i amatérskými umělci.Skleněné dekorace nyní najdete v domácnosti nejen na oknech, ale také na předmětech každodenní potřeby, jako jsou džbány, sklenice, zrcadla… (předměty, které po ozdobení již nelze použít ve styku s potravinami).POSCA je vynikajícím nástrojem pro všechny tyto projekty: na skle jeho barvy získávají novou hloubku a jas a lze jej smýt vodou, kdykoli budete chtít začít znovu.PřípravaPřed zahájením práce očistěte povrch hadříkem a ujistěte se, že není vlhký nebo mastný.Nejlepší efekt budou mít výtvory sestávající pouze z čar. V oblastech, které je třeba vyplnit barvou, bude pro jednotný výsledek potřeba několik vrstev, přičemž mezi jednotlivými vrstvami zůstane několik minut schnutí.Pokud chcete opravit chyby, stačí oblast, kterou chcete vymazat, otřít vlhkým hadříkem.FixaceNanesením dvou vrstev laku ve spreji na vodní bázi můžete svůj výtvor učinit trvalým, i když ne pro potravinářské použití. Držte plechovku asi 30 cm od povrchu a stříkejte pomalými krouživými pohyby.Lak může být matný nebo lesklý v závislosti na požadovaném vzhledu.
TEXTIL:
Ať už přírodní nebo syntetické, textilie, tkaniny a kůže jsou materiály s hlubokými kořeny ve všech kulturách.Používají se především na oděvy, bytový textil a dekorace.POSCA usnadňuje personalizaci a přizpůsobení těchto každodenních materiálů.A co víc, pokud se budete řídit našimi radami pro opravy, můžete své výtvory učinit trvalými.PřípravaPřed zahájením práce na textiliích tkaninu vyperte v pračce, abyste odstranili případné průmyslové povlaky, pokud je nová, nebo nečistoty, pokud je používána.U kůže, jako je přírodní nebo umělá kůže, otřete navlhčenou houbou a nechte uschnout. Pravý semiš nebo imitaci semiše jemně vykartáčujte měkkým kartáčkem.Efekty, které můžete pomocí POSCA vytvořit na textiliích a kůži, zahrnují míchání a vrstvení barev.POSCA bude vždy více absorbována přírodními materiály. Doporučujeme použít pod povrch savý materiál (například papír).Doba schnutí a počet vrstev, které budete potřebovat pro jednotný výsledek, se budou lišit a lze je vyhodnotit vizuálně.FixaceJakmile je váš výtvor hotový a suchý, můžete jej žehlit z rubové strany bez použití páry. Dávejte pozor na teplotu žehličky v závislosti na látce.Pro extra ochranu můžete mezi žehličku a látku vložit list nepromastitelného papíru.Pokud použitá látka není vhodná k žehlení, můžete svůj výtvor zafixovat fénem. Držte jej 30 cm od povrchu a provádějte malé krouživé pohyby.
PAPÍR:
Papír (z latinského papyrus) je přirozeným prostředkem pro vyjádření a tvorbu. Vyrobeno z rostlinných vláken, je základním materiálem pro psaní, kreslení a malování.Je to jeden z nejbližších spojenců popisovače POSCA – ať už se jedná o základní list papíru, karton, Bristolský karton, krep nebo dokonce papírovou hmotu, barva dokonale a trvale přilne.PřípravaPro použití POSCA na papíře není potřeba žádná speciální příprava. U kartonu odstraňte z povrchu veškerý prach.Všechny techniky POSCA lze použít na papír a karton. Pro efekt vodní barvy se ujistěte, že je povrch dostatečně silný, protože čím tenčí materiál, tím křehčí bude. Dávejte pozor také na množství vody, které na materiál použijete, a ponechte dostatek času na schnutí, abyste jej ochránili.Pokud kreslíte na fotografický papír, bude doba schnutí delší.FixacePro POSCA na papíře není potřeba žádný speciální fixátor. Pro optimalizaci konzervace v průběhu času však můžete použít lak ve spreji na vodní bázi.Držte plechovku asi 30 cm od povrchu a stříkejte pomalými krouživými pohyby.Lak může být matný nebo lesklý v závislosti na požadovaném vzhledu.
KOVY:
Lesklý nebo matný kov byl od starověku uměleckým prostředkem, například pro výrobu šperků nebo nástrojů a nástrojů.Nyní je široce používán jako médium pro dekoraci a přizpůsobení.POSCA velmi dobře přilne ke kovům, jako je železo nebo hliník. Barva bude stálá na hrubých nebo porézních kovech a smazatelná na dokonale hladkých kovech.PřípravaPřed zahájením práce očistěte povrch hadříkem a ujistěte se, že není vlhký nebo mastný.Efekty, které můžete vytvořit pomocí POSCA na kovech, zahrnují míchání a vrstvení barev.Pokud je použitý kov lakovaný, bude doba schnutí delší.FixaceJakmile je váš výtvor hotový a suchý, doporučujeme nanést dvě nebo tři vrstvy laku na vodní bázi ve spreji, zejména pro venkovní použití.Držte plechovku asi 30 cm od povrchu a stříkejte pomalými krouživými pohyby.Lak může být matný nebo lesklý v závislosti na požadovaném vzhledu.

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0,00 Kč
   Celkem 0,00 Kč

   K pokladně

   Heuréka - Ověřeno zákazníky