Sortiment

Newsletter
bruynzeel® Holandští mistři Akvarel Vincent van Gogh Self Portrait - 24 ks. + štětec

Sada 24 akvarelových pastelek se štětcem je inspirovaná barevnou paletou van Goghova obrazu Self Portrait. Motiv na krabičce má hodně zvláštní povrchovou úpravu.

Inspirován uměleckými díly Van Gogha, Vermeera a Rembrandta vystavených ve slavném Holandském Rijksmuseum, brunzyeel navrhl řadu tužkových sad, inspirovaných nejslavnějšími díly holandských mistrů.
Tyto grafitové, akvarelové, pastelkové a barevné sady obsahují ty stejné barvy a stupně, které byly těmito mistry použity. A vy nyní můžete napodobit práci holandských mistrů.
Stejně jako Rijksmuseum propojuje osoby s uměním a historií, řada Brunyzeel Rijks museum Dutch Masters spojuje nadšence  s některými z největších uměleckých děl všech dob.

Vyrobeno s přesností 0,05 mm a slepeno 2 lepidly po celé délce a pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala.

Kreslení je měkké, tuha se nedrolí, nezadrhává (kvalitní směs bez hrudek) a tak je možné zpracování i nejmenších detailů.

63013024

bruynzeel® holland

Dostupnost ve dnech: NA DOTAZ

389,94 Kč s DPH

Koupit

322,26 Kč bez DPH
 • Tuha je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž se velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné míchat či použití několika vrstev barev přes sebe. Perfektní je také spojení a prolnutí barev.
 • Kompletně rozpustné ve vodě.
 • Tyto umělecké tužky budou držet krok s vaší představivostí a plně vám dovolí vyjádřit váš tvořivý talent.
 • Používejte kvalitní ořezávátka
 • Akvarelové pastelky 24 barev:

Burnt Sienna, Flesh, Crimson Red, Light Flesh, Vermilion, Carmine, Mid Orange, Light Lemon Yellow, Leaf Green, Light Green, Viridian, Kings Blue, Indigo, Dark Violet, Mauve, Candy Pink, White, Dark Gray, Black Intenso, Burnt Ochre, Dark Brown, Yellow Ochre, Green, and Ice Green.   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0,00 Kč
   Celkem 0,00 Kč

   K pokladně

   Heuréka - Ověřeno zákazníky