Sortiment

Newsletter


3D - Tipy & Triky Neobsahuje žádné zboží.

3D - Tipy & Triky

Aršík 3D nálepek 23 x 10 cm. Konturové 3D samolepky jsou bezpochyby rychlá, levná a efektní 3D výzdoba, samolepky s novými možnostmi využití pro všechny a na všechno. Jakmile umíte tuto kovovou nalepovací barvu vyjmout, budete odborník v práci s nálepkami v minutě! Ve třech krocích můžete přetvořit k lepšímu cokoliv: pohlednice, blahopřání, osobní elektroniku, zrcadla, zápisník a pod.

KONTUROVÉ NÁLEPKY LOGO

• 3D kontury nabízí Univerzální využití, Snadné i pro děti +5, Levné, Trvanlivé, Hezké, Neobvyklé a Bezpečné

Efektní 3-D výzdoba
Nejlépe drží na neporézním povrchu, přilepeno okamžitě
Může být odstraněný i s barvou pečlivým oloupáváním
Ozdobí přívěsky, blahopřání, pohlednice, osobní elektroniku, sklo, porcelán a pod.
Aršík samolepek 23x10 cm obsahuje mnoho obrázků dle tématiky
 
 Vybarvování:
Pomocí gelových tužek Gelly Roll Glaze - lesklé a průhledné, Soufle - matné a krycí, Stardust - třpytivé či Moonlight - pastel a fluo, můžete nálepky vybarvit, vhodné jsou i akvarelové pastelky.
Glazurové pero je lesklé průhledné barvy a použité na průhledné plastické fólie dá skleněný efekt. Tyto 3D pera (stejně tak jako nálepky) drží na širokém okruhu povrchů jako papír, kovy, plasty, sklo a můžou být odstraněny pečlivým odloupáváním.
Překreslování nálepek:
Nálepky většinou ve stříbrné barvě, pokud chcete jinou barvu můžete samolepku překreslit hobby popisovačem IDenti Pen Sakura, výběr z 8 lesklých barev. Vhodný je i matný popisovač Permapague, výběr z 20 barev. Těmito tužkami změníte barvu samolepky na vybranou barvu nebo střídáním barev duhovou. Nejlépe se přebarvují stříbrné nálepky. Aršík nálepek 23x10 cm obsahuje mnoho obrázků dle tématiky (kytičky, zvířátka, motýly, vánoční, zimní, velikonoční a jiné). Můžete si vyrobit šablony na frotáž tak, že nálepky přilepíte na podložku.

návod nálepky 3dV této kategorii není žádné zboží.Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky