Sortiment

Newsletter
bruynzeel® Trojhranné bombičkové pero Triple® - pro Praváky

Tato pera dostaly v testech od dětí i učitelů nejvyšší hodnocení jako nejvhodnější i nejlepší pomůcka na učení psaní a také je nejlepší na získání správného návyku držení pera. Oranžový klips pero s jemným hrotem pro praváky je ideální na učení psaní. Za 20 let prodeje máme reference od rodičů i učitelů dětí, že až teprve s těmito pery nastalo rapidní zlepšení psaní!
Tělo pera je z plastu, objímka kovová a hrot pera iridiový. Ten způsobuje pohodlné psaní bez tlaku i stálost stopy a tím úhledný výsledek. Nepropisuje skrz papír a je odolný vůči rozskřípání. Záruka 2 roky proti rozskřípání. Tato pera dostala nejvyšší ocenění jak od dětí tak i od odborné poroty. Testované pero mělo extra jemný hrot, který psal téměř v jakékoli poloze. Pero dostalo právem ze všech per nejvyšší hodnocení. Má pohodlné trojhranné držení, levný provoz a pěkně sedí do ruky. Doporučuje se používat rychleschnoucí inkoust bruynzeel.

bruynzeel-sakura, spolehlivé výrobky, kterými se všichni těší po mnoho let.

169,00 Kč bez DPH
Klips na peru slouží k tomu, aby se nekutálelo po nakloněném povrchu.
Pera ve třech provedeních rozlišuje barva klipsu:
Oranžový klips pero s jemným hrotem pro praváky je ideální na učení psaní
Modrý klips Pero s normálním hrotem pro leváky je ideální na učení psaní
Iridiový hrot pro stálost písma a nepropisuje
Doporučuje se používat rychleschnoucí inkoust bruynzeel.
Pero pro leváky má speciálně konstruovaný hrot aby bylo možno psát přirozeně a ne přetáčet levou ruku tak aby psala jako pravá, protože pravák pero táhne zatímco levák pero před rukou tlačí. Doporučujeme používat rychleschnoucí inkoustové bombičky bruynzeel aby nedošlo k rozmazání inkoustu.
Inkoustové bombičky modré, rychleschnoucí. V krabičce 6 ks. Standartní velikost.
      

      Heuréka - Ověřeno zákazníky