Sortiment

Newsletter
Morocolor® Suchý Pastel měkký - sada 24 ks.

Měkké suché pastely jsou určeny k uměleckému kreslení: měkké a vysoce pigmentované, schopné produkovat bohaté, krycí a měkké tahy. Používají-li se ve více vrstvách, umožňují umělecké směsi, jejichž používaní je obzvláště milováno umělci z ulice.
Křídy na bázi síranu vápenatého, měkké a intenzivní barvy. Ideální pro umělce. Vynikající výsledky mohou být docíleny na různém povrchu kde umožňují dobré pokrytí, jasné živé barvy. Určeno pro suchou pastelovou techniku na papíru, kartonu a vlnitém papíru. Při harmonickém smíchání a stínování, barvy vytvářejí širokou škálu mezilehlých tónů a odstínů. Na barevném a černém papíru dosáhnete zajímavých kontrastních efektů

020GC24I

Morocolor® Made in Italy

Dostupnost ve dnech: 3 - 7

265,00 Kč s DPH

Koupit

219,01 Kč bez DPH

Vysoce doporučujeme pro pouliční umělce díky svým charakteristickým vlastnostem jak vynikající pokrytí a chromatické intenzity, což usnadňuje práce s působivým vizuálním efektem. Pokud je požadován trvalý výsledek, je nutné použít fixační prostředek k ochraně křídových děl.

 • V baleni nálepky na olepení pastelů (někdy papír kolem pastelu překáží)
 • Rozměr 13x13x80 mm
 • Profesionální Kvalita Suchých Pastelů, ke které se budete rádi vracet, od Italské firmy MOROCOLOR PRIMO


Měkký pastel do ČR pronikl až v posledních, porevolučních letech a je zatím výsadou zahraničních výrobců. Měkký pastel většinou není od tvrdého na první pohled rozpoznatelný; oba lze bez problému kombinovat. Rozdíl je při práci s ním a také v šíři dostupné palety barev: barvy měkkých pastelů jsou zářivější a paleta široká, pastely se snadněji roztírají, jsou křehčí a snáze se drolí na prášek. Měkký pastel je taktéž třeba na závěr fixovat.
   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0,00 Kč
   Celkem 0,00 Kč

   K pokladně

   Heuréka - Ověřeno zákazníky